Konkurs „Zaprogramuj Swoją Przyszłość – Wierzymy w Twój Plan”
CodersTrust Polska 
Konkurs „Zaprogramuj Swoją Przyszłość – Wierzymy w Twój Plan” 


CodersTrust Polska i Provident organizują akcję, której celem jest pomoc Polakom w zdobyciu kompetencji z zakresu programowania i znalezieniu pracy, przede wszystkim zdalnej, niezależnie od miejsca zamieszkania. 
 
Co jest nagrodą w konkursie?
W ramach projektu, 40 osób z całej Polski otrzyma dofinansowanie do 4-miesięcznego kursu programowania on-line Front-End Development na platformie CodersTrust w wysokości 5000 złotych. Zwycięzcy będą jedynie zobowiązani do dopłacenia jedynie 871 złotych oraz do poświęcania na naukę około 3 godzin dziennie.
 
Kto może wziąć udział?
Wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności z zakresu programowania i freelancingu, ponieważ kurs zaczyna się od podstaw. Wystarczy dostęp do komputera i Internetu, umiejętność logicznego myślenia oraz znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym.
 
Co trzeba zrobić, żeby wygrać?
Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę konkursową www.zaprogramujswojaprzyszlosc.pl, wypełnić testy ze znajomości języka angielskiego oraz umiejętności logicznego myślenia i zdobyć przynajmniej 20 na 30 punktów. Następnie wystarczy zarejestrować się na specjalnym konkursowym okresie próbnym na platformie i – po zapoznaniu się z materiałami – stworzyć film konkursowy.
 
Stypendium otrzymają te osoby, które nagrają film, w którym w najciekawszy sposób opowiedzą, jak umiejętność programowania i freelancing mogą zmienić życie w ich rodzinnych miejscowościach. Jury konkursowe wybierze 40 najbardziej przekonujących i najlepiej przygotowanych filmów .
 
Konkurs potrwa do 28 listopada
 
Więcej informacji na www.zaprogramujswojaprzyszlosc.pl

Galeria


Powrót

Top