Usługi IT

Fundacja Nowe Technologie to doradztwo biznesowe, ale też konkretne narzędzia i rozwiązania informatyczne. Dzięki zasobom własnym oraz ścisłej współpracy z naszymi partnerami, możemy zaproponować dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązania z obszaru projektowania stron internetowych, aplikacji mobilnych, kreatywnego marketingu i reklamy.
To co nas wyróżnia wśród konkurencji, to oferta pełnej ścieżki wsparcia dla przedsiębiorstw – od zaplanowania inwestycji i pozyskania finansowania, po jej realizację oraz stały monitoring.
Dzięki zasobom własnym, naszych partnerów, a także spółek, w których Fundacja Nowe Technologie jest udziałowcem – możemy zaproponować Państwu usługi z zakresu:
  • tworzenia aplikacji mobilnych na wszystkie dostępne platformy,
  • tworzenia aplikacji desktopowych i stron internetowych,
  • rozwiązań opartych na chmurze obliczeniowej,
  • działań w obszarze social media,
  • kreatywnego marketingu i prowadzenia niekonwencjonalnych działań sprzedażowych,
  • tworzenia materiałów filmowych wysokiej jakości , w tym na potrzeby reklamy.
W ramach świadczonych usług IT, wspieramy klientów także na etapie powdrożeniowym, celem zapewnienia ciągłości i poprawności działania produktu lub usługi.