Dotacje

Od początku działalności Fundacja Nowe Technologie przygotowała i złożyła 45 wniosków o dofinansowanie dla swoich klientów, o łącznej wartości blisko 140 mln zł, z czego 31 wniosków uzyskało ocenę pozytywną. Poruszamy się we wszystkich obszarach, w których istnieje potrzeba wdrożenia innowacyjnych rozwiązań z zakresu informatyki i telekomunikacji oraz dobieramy najlepszy instrument finansowy.

Analizy branżowe

Pozyskując środki finansowe dla naszych klientów, jednocześnie wzmocniliśmy własne kompetencje w zakresie opracowania analiz branżowych, o praktyczne doświadczenie i szerokie spojrzenie na ryzyka i szanse firm na wprowadzenie na rynek nowych produktów i usług opartych o innowacje i nowe technologie.

Usługi IT

Fundacja Nowe Technologie to doradztwo biznesowe, ale też konkretne narzedzia i rozwiązania informatyczne. Dzięki zasobom własnym oraz ścisłej współpracy z naszymi partnerami, możemy zaproponować dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązania z obszaru projektowania stron internetowych, aplikacji mobilnych, kreatywnego marketingu i reklamy.

Współpraca

Przedsiębiorczość to nie tylko konkurencja, ale także współpraca. Posiadając wypracowane przez lata zasoby własne, takie jak kompetentna kadra, specjalistyczna wiedza czy doświadczenia projektowe, możemy wzajemnie wykorzystywać swój potencjał poprzez realizację partnerstw, wzajemne rekomendacje i uzupełnianie się wiedzą.