Spotkanie hive Krakow startup community

W niedziele 11 grudnia uczestniczyliśmy w spotkaniu hive Krakow startup community - Plantacja Biznesu jako sponsor spotkania - więcej na www.joinhive.com/blog.html

Projekt „INFORAMICUS - zaprzyjaźnij się z informatyką i zdobywaj świat"
30 listopada 2011

Fundacja Nowe Technologie zakończyła współpracę przy realizacji projektu „INFORAMICUS - zaprzyjaźnij się z informatyką i zdobywaj świat". Jest to projekt Fundacji Banku Zachodniego WBK współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Kapitał Ludzki).

Nasza Fundacja jako podwykonawca w projekcie prowadziła:
-    szkolenia z zakresu: aktywnego wykorzystania Internetu w celach marketingowych, projektowania i budowania stron www, budowania i obsługi prostych sieci oraz obsługi serwerów komputerowych;
-    konsultacje informatyczne przez Internet;
-    szkolenia dodatkowe z obsługi programów Photoshop i Excel dla osób początkujących i zaawansowanych.

W czasie realizacji Projektu aż 93 osoby uczestniczyły w  bezpłatnych szkoleniach informatycznych, z których 29 odbyło 3-miesięczne  staże zawodowe w oddziałach Banku Zachodniego. Natomiast w szkoleniach dodatkowych wzięło udział  49 osób.